سبد خرید
0 گزینه‌ها - 0 ریال
سبد شما در حال حاضر خالی است!
محصول شما هزینه

شرایط استفاده

قوانین عمومی مهر کالا 

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های مهر کالا منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و قانون تجارت الکترونیک  است و مطمئنا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های مهر کالا تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف کاربران یا مشتریان در مهر کالا 

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری و شخصی  خود که در فرم ثبت‌نام ثبت کرده است، به درج سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات مهر کالا اقدام نماید

همچنین از آنجا که د حال حاضر مهرکالا یک وب‌سایت خرده‌فروشی آنلاین و محلی و نهایتا استانی است، طبق قانون تجارت الکترونیک مشتری یا مصرف کننده هر شخصی است که به منظوری جزء تجارت یا شغل حرفه‌ای به خرید کالا یا خدمات اقدام می‌کند.

 

فروشنده مهر کالا محصولات ارایه شده در وب‌سایت مهرکالا ا از شرکت‌های معتبر و واردکنندگان رسمی و قانونی خریداری و عرضه می‌شود و یا در آینده شاید با برخی از فروشندگان با مهر کالا همکاری کنند و محصولات خود را به‌واسطه این فروشگاه اینترنتی، به صورت آنلاین به فروش برسانند . منظور از کالای فروشندگان، گروه دوم است و فروشنده، شخصی حقیقی یا حقوقی است که محصول خود را در وب‌سایت مهر کالا عرضه کرده، به فروش می رساند. همچنین اعتبار فروشنده‌ها توسط مهر کالا به صورت دقیق و شفاف بررسی و مدارک مورد نیاز از ایشان اخذ می‌شود.
- مسئولیت‌های مربوط به کیفیت، قیمت، محتوا، شرایط و همچنین خدمات پس از فروش محصول بر عهده فروشنده است.
- فاکتور کالاهایی که توسط فروشنده در سایت عرضه می‌شود، در صورت درخواست خریدار توسط فروشنده ارسال می‌شود.
- در شرایط خاص مثل فروش ویژه ، احتمال لغو شدن سفارش مربوط به محصولات فروشندگان به دلایلی مانند اتمام موجودی کالا وجود دارد و مهر کالا مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش را متوقف کند.

پرداخت و ارسال

تماس با ما

  • icon
    آدرس : خراسان رضوی ، مشهد مقدس ، فداییان اسلام 29، بین احد 12 و 14 پلاک 50
  • icon
    تلفن ۱ : 05133384025
    تلفن ۲ : 05133422376
بالا